Loading…
Kësaj shenje të horoskopit do t’i rritet rroga këtë javë
  • 25/09/2018 | 18:29

Kësaj shenje të horoskopit do t’i rritet rroga këtë javë

Jemi zyrtarisht në periudhën e peshores.


Sipas ekspertëve, edhe fati këtë javë do i ndjekë, pasi kemi një lajm të mirë për ju. Atyre, sipas intv.al me shumë mundësi mund t’iu rritet rroga.

Ajo po rimbushet me energji rigjallëruese. Sezoni i Peshores  ju sjell përsëri në kontakt me gjithçka që ju bën të veçantë dhe unike.

A keni bërë hapa serioz drejt arritjes së qëllimeve tuaja?

Sipas intv.al  ka ardhur koha për të filluar përgatitjen për udhëtimin që qëndron përpara jush. Këtë javë mund të fitoni një rritje rroge, falë aftësive që keni treguar në vendin tuaj të punës. Si shenjë njiheni për korrektësinë dhe puna është e rëndësishme për ju.

Peshore, mos u ankoni më që nuk ju vlerësojnë, ndoshta këtë javë do vërtetohet që ju vleni më shumë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë