Loading…

Këshilla e Haxhi Shalës për gratë: Mos e kqyrni për gjithçka burrin, lene ngapak të lirë

  • 06/02/2021 | 20:43

Këshilla e Haxhi Shalës për gratë: Mos e kqyrni për gjithçka burrin, lene ngapak të lirë

Kandidati për deputet i AAK-së, Haxhi Shala, ka dhënë një këshillë për çiftet e reja, në veçanti për gratë.


Ai në një intervistë televizive, ka kërkuar nga gratë që ta lënë burrin të lirë dhe ndonjëherë të bëhen se kinse nuk po shohin gjërat.

“Mos e kqyrni për gjithçka burrin, lene kapak të lirë, kishe s’po e shoh, a pash s’pashë, vet është bërë shoqëria kogja e vështirë.Ajo ose ai që do me pas jetë të qetë s’bon me kqyr fort por me la me kqyr me ec me karakterin e vet”, ka thënë Shala në një intervistë televizive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë