Loading…

Këshilltari i kryeministrit: Miratimi i demarkacionit është interes i të gjithëve

  • 27/02/2017 | 19:18

Këshilltari i kryeministrit: Miratimi i demarkacionit është interes i të gjithëve

Këshilltari i kryeministrit Mustafa, Faton Abdullahu, duke folur për marrëveshjen e Demarkacionit me Malin e Zi, ka thënë se do të ishte papërgjegjësi për Qeverinë kthimi në pikën zero i kësaj marrëveshjeje.


Ai në emisionin “Fakt Plus”, ka thënë se Kosova nuk po falë tokë me demarkimin me Malin e Zi.  Abdullahu ka thënë se është në interes të të gjithëve kalimi i kësaj marrëveshje.

Ai në këtë emision ka folur edhe për zgjedhjet e parakohshme, transformimin e FSK-së në Forca të Armatosura e tema të tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë