Loading…

Këshilltari i Thaçit: VV si duket e kishte fjalën për Murat Jasharin e Syrit të Popullit

  • 02/06/2020 | 23:20

Këshilltari i Thaçit: VV si duket e kishte fjalën për Murat Jasharin e Syrit të Popullit

Këshilltari i presidentit Thaci, Adil Behramaj, thotë se ‘Vetëvendosjen po e keqkuptojmë sepse fjalën e kishin për Murat Jasharin e Syrit të Popullit’, shkruan Gazeta Metro.

Behramaj ka thënë se Vetëvendosje nuk e kishte fjalën për Murat Jasharin e familjes heroike, por për atë të Syrit të Popullit që deshi ta vrasë Azem Vllasin dhe shumë figura të tjera politike.

“Gjithmonë po e keqkuptojmë Lëvizjen Vetëvendosje. Kur e propozuan Murat Jasharin për kryeministër, si duket fjalën e kishin për atë të Syrit të Popullit!”, shkruan Behramaj.

Kujtojmë se sot VV’ja propozoi një qeveri tranizotre me Murat Jasharin si kryeministër ku edhe do ta respektonte.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë