Loading…

Kështu dukej dita e parë e DisneyLand (Foto)

  • 22/11/2016 | 15:28

Kështu dukej dita e parë e DisneyLand (Foto)

Më 17 korrik të vitit 1955, botës iu shtua një magji e bukur! Parku tashmë i famshëm DisneyLand, kishte me mijëra vizitorë atë ditë, në fotografitë e mëposhtme mund të shihni gëzimin e fëmijëve si dhe bukuritë e këtij parku:
sub-buzz-636-1479414458-1 sub-buzz-755-1479414792-3 sub-buzz-805-1479414627-1 sub-buzz-15767-1479411067-9 sub-buzz-16298-1479411149-1 sub-buzz-16434-1479411500-1 sub-buzz-16586-1479412107-3 sub-buzz-16840-1479412306-3 sub-buzz-16924-1479412263-1 sub-buzz-17485-1479413391-1 sub-buzz-17530-1479413946-11 sub-buzz-18221-1479414341-1 sub-buzz-18748-1479416048-6 sub-buzz-28024-1479411019-8 sub-buzz-28766-1479411861-2 sub-buzz-28907-1479411903-1 sub-buzz-29878-1479413494-1 sub-buzz-29993-1479413566-5 sub-buzz-30667-1479411183-3 sub-buzz-31020-1479411213-1 sub-buzz-32401-1479413702-12

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë