Loading…

Kështu dukej Kejvina Kthella para se të bëhej e famshme

  • 30/06/2020 | 21:50

Kështu dukej Kejvina Kthella para se të bëhej e famshme

Kejvina Kthella bëhet nostalgjike dhe u kthehet fotove që ka bërë vite më parë.


Kështu ajo shuan edhe kuriozitetin e shumë fansave që kërkojnë të dijnë si ka qenë përpara se të bëhej e famshme.

Së fundmi ajo është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto në “Instastory”, kur ka qenë shumë e vogël.

Jemi mësuar që ta shohim bjonde, por shumë vite më parë modelja ka qenë brune dhe me një ‘look’ ndryshe.

Në këtë foto ajo ka qenë në fillimet e saj të modelingut gjatë një sfilate.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë