Loading…

Kështu dukej Luana Vjollca para 13 viteve

  • 22/02/2021 | 19:01

Kështu dukej Luana Vjollca para 13 viteve

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.


Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse,

Luana është tejet e përolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se si është dukur para 13 vitesh.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë