Loading…

Kështu dukej Luana Vjollca para 5 viteve

  • 22/05/2020 | 23:54

Kështu dukej Luana Vjollca para 5 viteve

Nëse e krahasojmë me sot, nuk është se ka ndryshuar shumë.


Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram të cilën e ka bërë para 5 vjetëve, në kohën kur fama e saj filloi të rritej më të madhe,

Edhe në atëbotë, Luana ishte bionde dhe shumë seksi në pamjen e saj.

Sot, bukuroshja shqiptare llogaritet si një nga femrat më të suksesshme.

 

 

View this post on Instagram

 

5 years ago.. ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë