Loading…

Kështu dukej Melania Trump ditën kur u martua me ish-presidentin

  • 27/01/2021 | 21:33

Kështu dukej Melania Trump ditën kur u martua me ish-presidentin

Ish-Presidenti amerikan, Donald Trump (74) dhe bashkëshortja e tij Melania Trump (50) ditë më parë kanë festuar më 22 janar gjashtëmbëdhjetëvjetorin e martesës.


Martesa me sllovenen e bukur për Donaldin ka qenë e treta, pas martesave të dështuara me Ivana dhe Marla Maples.

“Po-në” vendimtare e kanë thënë në Palm Beach në Floridë më 2005, ndërsa në gjithë ceremoninë janë shpenzuar më shumë se një milion dollarë.

Melania në ditën e martesës ka pasur të veshur fustanin luksoz me nënshkrimin John Gallianit, i cili atëbotë ka punuar për shtëpinë prestigjioze të modës Dior.

Fustani i nusërisë me ngjyrë të bardhë shkëlqyese ka qenë i rëndë 25 kilogramë, ndërkaq ka pasur madje 91 metra mëndafsh.

Fustani i nusërisë, i cili ka kushtuar 100 mijë dollarë, është publikuar edhe në faqet e revistës Vogue.

Rreth qafës së saj ka shkëlqyer edhe qaforja me diamante.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë