Loading…
Kështu dukeshin këngëtaret shqiptare para se të bëheshin yje të botës
  • 20/08/2018 | 10:35

Kështu dukeshin këngëtaret shqiptare para se të bëheshin yje të botës

Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa, janë tri këngëtaret të cilat me shumë krenari i prezantojnë shqiptarët kudo në botë, transmeton gazetametro.net


Sot ato janë ndër këngëtaret më të famshme në botë dhe kanë arritur majat e muzikës pop.

Ato pelqehen mjaftë shumë nga të gjithë pasi që gjithmonë sjellin hite, derisa kujdesën edhe të duken mirë.

E kur vjen fjala të dukja, këngëtaret kanë qenë shumë ndryshe para se të bëheshin të famshme.

Kujtojmë se Rita dhe Dua kanë mbajtur koncerte që të dyja në Prishtinë, ndërsa Bebe po flitet se do të përformojë në vendin tonë gjatë muajit tetor./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë