Loading…

Kështu dukeshin politikanët e njohur kur ishin të rinjë

 • 26/06/2019 | 11:43

Kështu dukeshin politikanët e njohur kur ishin të rinjë

Kur mendojmë për figurat e famshme si Bill Clinton, Barack Obama ose Margaret Thatcher, zakonisht i përfytyrojmë ata si njerëz të moshës së mesme që janë ulur në zyrat e tyre dhe nuk e kemi idenë se si janë dukur të rinjë, transmeton Gazeta Metro.


Në internet ekzistojnë fotografi se si dukeshin disa nga fytyrat e politikanëve më të njohur në botë.

Më poshtë keni fotografitë e gjashtë politikanëve, ku duken krejt ndryshe sa ishin të rinjë./gazetametro.net

 1. Hillary Clinton, 1958
  2. George W. Bush, 1953


  3. Donald Trump, 1964


  4. Margaret Thatcher, 1938


  5. Barack Obama, 1992


  6. John F. Kennedy, 1927

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë