Loading…
Kështu duket Bebe Rexha pa grim
  • 14/04/2019 | 13:41

Kështu duket Bebe Rexha pa grim

Bebe Rexha këto ditë po qëndron në Paris. Bebe Rexha po qëndron në Paris, ndërsa nuk i ka kursyer imazhet për fansat e saj, transmeton Gazeta Metro.


Së fundi, këngëtarja është fotografuar pranë kullës “Eiffel”, ku u shfaq pa grim.

Ajo po shijon në maksimum këtë udhëtim, ndërsa po punon rreth projekteve të reja muzikore.

Për ndryshe, “Last Hurrah” titullohet kënga e fundit nga Bebe Rexha, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë