Loading…
Kështu duket brenda shtëpia super-luksoze e Linda Halimit dhe bashkëshortit të saj |PAMJE
  • 17/04/2019 | 17:24

Kështu duket brenda shtëpia super-luksoze e Linda Halimit dhe bashkëshortit të saj |PAMJE

Linda Halimi ka publikuar një foto të shtëpisë së saj, se si duket brenda, transmeton Gazeta Metro.


Madje ajo vazhdimit po  bërn të ditur se kjo shtëpi ishte bërë nga zeroja.

““E ndërtuar nga zero! Perëndia na ka bekuar pafund këtë muaj. Vajza ime Kaimana, bashkëshorti im Davon dhe unë 🙌 💕 Nuk mund të kërkoja dhurata më të mira për ditëlindje 🙌 ♥ ️💜”, shkroi Linda në postimin e bërë.

Tani, Halimi ka publikuar edhe pamje brenda saj në Instagram e që po duket tejet luksoze./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë