Loading…

Kështu duket Eliza Dushku në muajin e 8 të shtatzënisë

  • 14/06/2019 | 20:25

Kështu duket Eliza Dushku në muajin e 8 të shtatzënisë

Kohë më parë u bë i ditur lajmi se aktorja shqiptare Eliza Dushku është në pritje të ëmbël.


38-vjeçarja është shtatzënë me partnerin e saj disa vite më të madh në moshë.

E kur kanë mbetur vetëm pak javë nga lindja, Eliza ka ndarë me ndjekësit një imazh se si duket në  muajin e tetë të shtatzënisë.

‘8 muaj. Selfie nga banjot. Sa shumë kanë ndryshuar kohët’ – shprehet aktorja në foton e publikuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë