Loading…

Kështu duket sot Nermini i serialit ‘Jetë e Hidhur’

  • 19/06/2019 | 23:36

Kështu duket sot Nermini i serialit ‘Jetë e Hidhur’

Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke, e cila për publikun kosovarë u bë e njohur në rolin e Nerminit në serialin turk  “Aci Hayat”, transmeto Gazeta Metro.


Ajo u bë e zhdukur tashmë e shumë vite, por ajo ka vazhduar të jetë shumë e bukur.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selin Demiratar (@slndmrtr) on

Mirëpo, tani duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe merr vëmendjen stili i saj./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë