Loading…

Kështu duket tabela e Superligës pas xhiros së 21’të

  • 25/02/2021 | 16:16

Kështu duket tabela e Superligës pas xhiros së 21’të

Ka përfunduar xhiroja e 21-të në Superligën e Kosovës.


Arbëria e Dobrajës mposhti Besën e Pejës (0 – 3), derisa Drenica triumfoi ndaj Feronikelit (1 – 3).

Me përfundimin e xhiros së 21-të, Ballkani është lider në tabelë me 45 pikë, ndjekur nga Drita me 44 dhe Prishtina që zë pozitën e tretë me 41 sosh.

Ndërsa, në zonën e rrezikshme mbeten Drenica me 23 pikë dhe në fund Besa e Pejës me shtatë sosh.

Tabela e plotë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë