Loading…

Kështu e festoi Vitin e Ri familja Haradinaj (Foto)

  • 01/01/2017 | 17:21

Kështu e festoi Vitin e Ri familja Haradinaj (Foto)

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka postuar një fotografi në Facebook ku ka treguar se ka pritur ndrrimin e moteve bashkë me familjen e tij.
Ai ka uruar te gjithë shqiptarërt menjë foto familjare

“Të nderuar miq, dashamirë, qytetarë,
Ju falëndëroj nga zemra për mijëra urime për Vitin e Ri!
E pamundur tu uroj veç e veç, ju lus të ma pranoni një Gëzuar të madhe kolektive për të gjithë Ju!

Qoftë i mbarë ky vit për Ju e familjet tuaja!
Ramushi&Familja Haradinaj”,ka shkruar Haradinaj në Facebook.

a

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë