Loading…

Kështu e ‘kallin’ atmosferën në ‘Elbasan Arena’ Kejvina dhe Oriola

  • 11/09/2019 | 09:49

Kështu e ‘kallin’ atmosferën në ‘Elbasan Arena’ Kejvina dhe Oriola

Gjatë ditës së djeshme, në ‘Elbasan Arena’ u mbajt ndeshja e shumë pritur Shqipëri- Islandë, ndeshje kjo që përfundoi me fitoren e Shqipërisë, transmeton Gazeta Metro.


Ndeshja përfundoi 4-2 për Shqipërinë dhe kjo sigurish që ka bërë krenarë të gjithë e sidomos Kejvinën dhe Oriolën të cilat e ndjekën nga afër lojën.

Kejvin ka poshtuar në Instagram një video në të cilën shihet se si po e ‘kallin’ atmosferën me këngën ‘Xhamadani vija-vija’ dhe bëjnë shqiponjën me duar.

Mirëpo në këtë video gjëja më interesante është polici i cili shihet se si hyn në kuadrin e Kejvinës duke dashur të jetë pjesë e videos./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë