Loading…

Kështu e thërret në gjuhën shqipe djalin aktori turk

  • 29/10/2020 | 23:59

Kështu e thërret në gjuhën shqipe djalin aktori turk

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, bashkëshorti i Almeda Abazit ka treguar se si e thërret me përkëdheli djalin e tij të vogël Efehanin.


Ai ka publikuar një fotografi përkrah të birit Efehan, ndersa në mbishkrim e thërret me nofkën “tigri”, në gjuhën shqipe.

Kjo pasi Tolga prej vitesh është martuar me aktoren dhe prezantuesen nga Shqipëria, Almeda Abazi, e cila i ka mësuar disa fjalë në shqip.

“Sapo hëngra ushqim, tani po e shikoj babain, po thotë këlyshi  tigrit”, ka shkruar ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë