Loading…

Kështu i djeg shqiptari 500’shet për ta ndezur zjarrin, do të befasoheni me arsyen |VIDEO

  • 25/10/2018 | 13:12

Kështu i djeg shqiptari 500’shet për ta ndezur zjarrin, do të befasoheni me arsyen |VIDEO

Një video që po qarkullon në internet shfaq një shqiptar teksa i djeg paratë për ta ndezur zjarrin.


Videoja, që e shfaq një shumë të madhe të parave, është klikuar shumë për një kohë të shkurtër dhe ka ngjallur shumë komente.

Ndërsa, personi që shfaqet në video, dëgjohet duke thënë se po e bën këtë për të treguar se si i “djegin” shqiptarët paratë nëpër dasma.

Për më shumë, ndiqeni videon.

 

Shqiptari që djeg 500-shet dhe ndez zjarrin, arsyeja do të ju befasojë!

Posted by 02 Press on Tuesday, 31 July 2018

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë