Loading…
Kështu i freskojnë këmbët mërgimtarët derisa voziten në Kosovë |FOTO
  • 31/07/2018 | 15:30

Kështu i freskojnë këmbët mërgimtarët derisa voziten në Kosovë |FOTO

Mërgimtarët e shumtë që kanë ardhur në Kosovë po vizitojnë kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën, ata me automjetet e tyre duke se po përballen nga një vapë shumë e madhe.


Kështu një mërgimtarë me tabela të huaja, ka vendosur që në një mënyrë të çuditshme të freskojë këmbët e tija, ai duke shfrytëzuar dritaren e veturës ka nxjerrur jashtë këmbët e tij, shkruan gazetametro.net.

Këto foto janë dërguar nga lexuesit e Gazetës Metro me mesazh./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë