Loading…

Kështu i fsheh kilogramët e tepërta Enca

  • 10/07/2020 | 22:54

Kështu i fsheh kilogramët e tepërta Enca

Enca u shfaq natyrale në fotografinë e fundit.


Enca Haxhia ditët e fundit ka publikuar fotografi të njëpasnjëshme në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në plazh. Së fundi, ajo publikoi një fotografi, në të cilën pozoi brenda një pishine e veshur me një palë bikini njëpjesësh.

Kësaj radhe, ajo nuk preferoi të editonte fotografinë dhe dukej joshëse teksa pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Ku mete” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Enca, ndërsa pritet që së shpejti të sjell edhe një duet me Rina Balajn.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë