Loading…
Kështu ngushëllon live Edi Rama kryeministen angleze për humbjen nga Kroacia |VIDEO
  • 11/07/2018 | 23:12

Kështu ngushëllon live Edi Rama kryeministen angleze për humbjen nga Kroacia |VIDEO

E zënë me Samitin e NATO’s, kryeministrja britanike Theresa May ishte ndalur në korriedorin e ndërtesës për të shikua live minutat e fundit të përballjes gjysmëfinale Kroaci-Angli, shrkuan GazetaMetro.net

Bashkë me të edhe kryeministri shqiptar Edi Rama, presidenti turk Recep Tayip Erdogan dhe kryeministrja gjermane Angela Merkel.

Siqoqoftë, ishte kryministri shqiptar aio që e ngushëlloi i pari kryeministren angleze. Madje, përmes shakaje.

“Tani Kupa e Botës vjen në Ballkanin Perëndimor. Keni bërë dicka për Ballkanin Përendimor”, dëgjohet duke i thënë Rama. /gazetametro.net

Minuta e fundit… 😊

Posted by Edi Rama on Wednesday, 11 July 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë