Loading…
Kështu nuk e keni parë kurrë Blerona Zeqirin
  • 15/03/2019 | 11:45

Kështu nuk e keni parë kurrë Blerona Zeqirin

Blerona Zeqiri dhe Visar Kalludra janë dyshja e moderatorëve më të famshëm në Kosovë. Ata gjatë emisioneve e tregojnë edhe vet se sa shumë shokë janë, transmeton Gazeta Metro.


Në disa fotografi të publikuara më parë shihen Blerona dhe Visari të ulur në tavolinat e një kolegji privat, ku ata i ndjekin studimet.

Duket që shoqëria e tyre është më e madhe se sa që ajo shohim në televizion. Dhe me siguri se nuk e keni parë asnjëherë Bleronën të ulur në një tavolinë mësimore. /gazetametro.net

Shikoni fotografitë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë