Loading…

Kështu pastrohet Tirana nga bora (Foto)

  • 12/01/2017 | 10:56

Kështu pastrohet Tirana nga bora (Foto)

Kryeqyteti shqiptar, Tirana, natën e kaluar përjetoi borën pas plot 32 vitesh që nuk patën reshje të borës në vend.


Ndërsa, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, në mëngjesin e sotëm ka publikuar disa fotografi ku shihen punëtorët teksa kujdesen që rrugët të jenë të kalueshme për qytetarë, transmeton gazetametro.net

“Natë e gjatë pune për kolegët e turnit të tretë në Tiranën e zbardhur. Pak më shumë kujdes në rrugë nga të gjithë”, ka shkruar Veliaj.

pasitrimi-i-tiranes-1

pastrimi-i-tiranes-2

pastrimi-i-tiranes-3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë