Loading…

Kështu reagojnë shqiptarët kur kuptojnë se e dashura e tyre është shtatzënë (Foto)

  • 02/04/2017 | 09:43

Kështu reagojnë shqiptarët kur kuptojnë se e dashura e tyre është shtatzënë (Foto)

Ka mënyra të ndryshme se si reagojnë njerëzit kur marrin vesh se e dashura e tyre është shtatzënën.

Ka nga ata që mezi e presin dhe ndihen të lumtur nga kjo gjë, por ka edhe nga ata meshkuj të cilët sapo marrin vesh këtë gjë, ose zhduken menjëherë nga qarkullimi, ose kërkojnë nga të dashurat e tyre që të heqin fëmijën.

Më poshtë lexoni pikërisht biseda të tilla, mes një mashkulli dhe një femre kur marrin vesh se e dashura është shtatzënë. Mesazhet janë bërë publike nga mediat shqiptare.

capture

dd

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë