Loading…

Kështu reagon Georgina kur i afrohet Ronaldo?

  • 23/04/2019 | 10:00

Kështu reagon Georgina kur i afrohet Ronaldo?

Duke filluar nga momentet me të vegjlit e saj deri te ushtrimet në palestër Georgina Rodriguez ndan thuajse çdo gjë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këtë herë partnerja e Cristiano Ronaldos, duket se është treguar më e sinqertë seç duhet.

Teksa ka postuar një foto tepër seksi e shtrirë të shkallët në mënyrë provokuese, modelja shkruan: “Kur një mike më thotë: Nga andej po vjen bashkëshorti jot, sillu normalisht. Unë:”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë