Loading…

Kështu rregulloni fijen e dalë nga xhemperi (Video)

  • 22/11/2016 | 20:51

Kështu rregulloni fijen e dalë nga xhemperi (Video)

Xhemperi juaj i preferuar apo shalli janë në gjendje të shkëlqyeshme, mirëpo i kanë dalë disa fije dhe penj.Shikoni videon dhe rregulloni gjërat, transmeton Telegrafi.

Po, ju duhet edhe durim dhe kohë, por nëse ndonjë pjesë e rrobave ju është e dashur, do ta rregulloni shumë shpejt./ gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë