Loading…

Kështu shkëlqeu me fustanin seksi natën e ditëlindjes së djalit Adelina Tahiri

  • 12/09/2019 | 16:19

Kështu shkëlqeu me fustanin seksi natën e ditëlindjes së djalit Adelina Tahiri

Para disa ditë djali i Adelina Tahirit dhe Serjozha Markovit festoi ditëlindjen e parë, për të cilin u organizua një festë madhështore, transmeton Gazeta Metro.


Në këtë festë pat shumë të ftuar, në mesin e të cilëve pat edhe fytyra publike.

Adelina si gjithmonë ka shkëlqyer këtë natë duke e bërë kështu që ajo të  veçohet nga të tjerët. E veshur me fustanin e Albina Dylës, ajo morri të gjithë vëmendjen duke i vënë në dukje linjat e saja super seksi.

 

View this post on Instagram

 

👗 @albinadylaa 💄 @sellmakasumoviq 💇‍♀️ @kacilleshi 💍 @mybrilliantguide

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Ajo menjëherë pas lindjes është kthyer në super forma./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë