Loading…

Kështu tallen shqiptarët në fotografinë që postoi Bill Clinton

  • 13/11/2018 | 08:15

Kështu tallen shqiptarët në fotografinë që postoi Bill Clinton

Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Miku i Kosovës, së fundmi e ka ndryshuar fotografinë e tij të profilit në faqen e Facebookut.

Përderisa kjo fotografi ka pasur shumë pëlqime e komente, është komenti i një shqiptari ai që i ka bërë përshytpje shumëkujt.

Shikojeni foton më poshtë për ta parë komentin.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë