Loading…
Kështu tallet mbrojtësi amerikan me kundërshtarin se është i shkurtër
  • 13/09/2018 | 20:16

Kështu tallet mbrojtësi amerikan me kundërshtarin se është i shkurtër

Edhe pse në një ndeshje miqësore, tensionet nuk kanë munguar gjatë takimit të luajtur mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Meksikës.

Ishte minuta e 65 kur mbrojtësi amerikan Matt Miazga u përfshi në një duel me kundërshtarin e tij Diego Lainez.

Mbrojtësin se mbajtën nervat dhe i drejtohet kundërshtarit të tij duke ia bërë me dorë se është i shkurtër dhe nuk mund të grindet me të. Ky veprim solli irritimin edhe të pjesës tjetër të lojtarëve.

Në fund ishte SHBA që arriti të fitojë me një gol të vetëm të shënuar nga Tyler Adams.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë