Loading…

Kështu u dogj qëllimisht makina e Flori Mumajesit (Video)

  • 19/12/2016 | 13:14

Kështu u dogj qëllimisht makina e Flori Mumajesit (Video)

Janë publikuar pamjet e kamerave të sigurisë të parkingut nëntokësor ku mbrëmjen e djeshme u dogj makina e këngëtarit Flori Mumajesi.

Në videon e publikuar nga “News 24”, shihet se si një person hyn në parking me një qese në dorë brenda së cilës kishte dy bidona me benzinë.

Jashtë parkingut vihen re kalimtarët që kanë qenë të parët që kanë konstatuar zjarrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë