Loading…

Kështu u pritë jashtë Presidenti Thaçi, pas përfundimit të intervistimit në Hagë

  • 15/07/2020 | 20:22

Kështu u pritë jashtë Presidenti Thaçi, pas përfundimit të intervistimit në Hagë

Pas më shumë se gjashtë ore, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka përfunduar intervistimin nga Gjykata Specialja, shkruan Gazeta Metro.

Prokurorët e Dhomave të Specializuara në kuadër të Speciales kanë përfunduar intervistimin e Thaçit në ditën e tretë radhazi.

Thaçi pas intervstimit është pritur nga dhjetëra kosovarë jashtë objektit të Speciales, ku ky i fundit i ka përshëndetur dhe ka zgjedhur të largohet nga vendi duke mos u deklaruar para gazetarëve.

Metro mëson se intervistimi i Thaçit do të vazhdon edhe nesër.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë