Loading…

Kështu vjedhin hajnat një zyre në Prishtinë |VIDEO

  • 13/09/2018 | 18:44

Kështu vjedhin hajnat një zyre në Prishtinë |VIDEO

Në disa video të siguruara nga kallxo shihen tre persona duke kryer një vjedhje në një lokal me kompjuterë në Prishtinë.

Vjedhja ka ndodhur sot rreth orës 4:00 të mëngjesit.

Në kamerat e sigurisë të cilat ndodheshin në lokal shihen tre persona me maska të cilët hyjnë në lokal, ku njëri prej tyre fillimisht mundohet të demolojë kamerën e sigurisë dhe pastaj vazhdon me vjedhjen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë