Loading…

Këta deputetë u përjashtuan nga lista e LDK’së

  • 19/05/2017 | 23:21

Këta deputetë u përjashtuan nga lista e LDK’së

Sipas burime të KosovaPress-it brenda LDK-së, në listë nuk janë përfshirë ish deputeti Fatmir Rexhepi, Hatim Baxhaku, Shpetim Bulliqi, Adem Salihaj.


Kurse Vjosa Osmani është duke u shqyrtuar ende për t’u future në listën për deputetë për zgjedhjet e 11 qershorit.

LDK ka bërë të ditur se lista përfundimtare me emrat për kandidat për deputetë do të bëhet publike në orën 00:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë