Loading…
Këta indianë i’u tregojnë se si ta bëni sfidën ‘KiKi’ |VIDEO
  • 20/08/2018 | 09:52

Këta indianë i’u tregojnë se si ta bëni sfidën ‘KiKi’ |VIDEO

Vendet në Indi ku bëhet mbjellja e grurit mund të mos jenë shumë të kënaqshme, mirëpo dy fermerë atje kanë ditur ta shfrytëzojnë në një mënyrë mjaft të mirë, transmeton gazetametro.net


Një video e publikuar së fundi në rrjetet sociale i paraqet dy burra duke kërcyer më këngën In My Feelings  të reperit kanadez, Drake, që tani më është shëndrruar në një sfidë globale dhe po e bëjnë të gjithë.

Ndërsa nuk është dashur shumë kohë që të flitet për ta në të gjitha rrjetet sociale, ku përdoruesit kanë thënë se dy burrat “e kanë fituar sfidën KiKi”.

Ndërsa këtë sfidë e kanë bërë edhe shumë artistë të njohur si Will Smith, Dua Lipa, Cardi B e shumë të tjerë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë