Loading…

Këta janë 10 librat më të shitur në vitin 2022

  • 16/12/2022 | 20:29

Këta janë 10 librat më të shitur në vitin 2022

Nëse ju duhen ca ide se çfarë të lexoni, t’i hedhësh një sy librave më të shitur të vitit është gjithnjë një ide e mirë.


Thënë këtë, është gjithashtu e rëndësishme të shihni kritikat, zhanret dhe të bëni vlerësimet tuaja.

Nëse një libër është shumë i shitur, nuk do të thotë se duhet t’ju pëlqejë me patjetër.

Lista e mëposhtme është një përpunim nga NPD Group, një kompani amerikane e kërkimit të tregut në fusha të ndryshme.

1. It Starts With Us – Colleen Hoover

2. Diper Överlöde – Jeff Kinney

3. The Light We Carry – Michelle Obama

4. It Ends With Us – Colleen Hoover

5. Friends, Lovers, And The Big Terrible Thing – Matthew Perry

6. The Boys From Biloxi –  John Grisham

7. Go-To Dinners – Ina Garten

8. Verity – Colleen Hoover

9. Ugly Love – Colleen Hoover

10. Surrender – Bono

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë