Loading…

Këta janë artistët që do të përformojnë sonte krah Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

  • 04/08/2022 | 17:06

Këta janë artistët që do të përformojnë sonte krah Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

Pak orë na ndajnë nga fillimi i festivalit ‘Sunny Hill’.


Dyert e festivalit janë hapur në ora 12:00 dhe do mbyllen në ora 22:00.

E hapjen e këtij festivali do ta bëjë artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa.

Krahas këngëtares sonte do të përformojnë edhe Elvana Gjata, Yll Limani, Kida, Grupi Sytë, Art Lokaj etj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë