Loading…

Këta janë banorët e nominuar për të martën

  • 26/03/2023 | 11:45

Këta janë banorët e nominuar për të martën

Antoneta, Keisi dhe Qetësori janë tre banorët që janë në nominim për të martën.


Këta ishin tre të fundit që mbetën në zinxhirin e shpëtimit që e nisi Jori.

Banorët që kanë hyrë në datë 24 dhjetor, kanë pasur imunitet, për këtë arsye kanë qenë të pa nominueshëm.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë