Loading…

Këta janë drejtorët e VV’së në Mitrovicë

  • 23/12/2016 | 17:52

Këta janë drejtorët e VV’së në Mitrovicë

Pas arritjes së koalicionit, VV’ja po bëhet gati t’i merr postet për të cilat janë marrë vesh me kryetarin e Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtirin, shkruan Gazeta Metro.


Përveç pozitës së nënkryetarit, të cilën e mori Faruk Mujka, VV’ja do të ketë edhe tri drejtori, të cilat do t’i udhëheqin njerëzit e përzgjedhur nga VV’ja.

Siç bëjnë të ditur burime të Gazetës Metro, Drejtorin për Kulturë, Rini dhe Sport do ta udhëheq Fidan Ademi, ndërkaq Drejtoria e Shëndetësisë, do ta ketë në krye Vlora Haxhimehmedin. Po ashtu, Drejtorinë e Arsimit do ta udhëheqë Skender Aliu.

Koalicioni në mes të AKR’së dhe VV’së është arritur të mërkurën./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë