Loading…

Këta janë dy banorët që u dënuan nga ‘Vëllai i madh’

  • 04/01/2022 | 19:02

Këta janë dy banorët që u dënuan nga ‘Vëllai i madh’

Pak para se të filoi prime i “Big Brother Vip”, “Vëllau i madh”, ka dërguar një zarf të zi në shtëpi.


Në zarf ishte dënimi për dy banorët të cilët kishin dhënë informacione nga jashtë.

Të dënuarit janë Sarah dhe Meridiani, të cilëve i’u heqet e drejta për të nominuar deri në një vendim të dytë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë