Loading…

Këta janë filmat pjesëmarrës të Festivalit të Cannes që duhet t’i shihni

  • 21/05/2019 | 19:40

Këta janë filmat pjesëmarrës të Festivalit të Cannes që duhet t’i shihni

Festivali i Cannes mblodhi shumë yje dhe shumë filma të suksesshëm, por më poshtë mësoni listën e filmave më të mirë që nuk duhet t’i humbisni kurrsesi, transmeton Gazeta Metro.


Little Joe

Atlantics

The Van

Portrait of a Lady on Fire

Parasite

Rocketman

Port Authority

The Young Ahmed

Once Upon a Time in Hollywood

The Lighthouse

The Dead Don’t Die./gazetametro.net

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë