Loading…
Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj duke u bazuar në shenjën e horoskopit
  • 19/01/2018 | 15:11

Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj duke u bazuar në shenjën e horoskopit

Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra, por ndonjëherë edhe nuk zbulohet, sidomos nëse pas saj fshihen profesionistë. Në zodiak janë 3 shenja të cilat gënjenjë aq shumë dhe aq shpesh, sa e ke të vështirë ta kuptosh.


Ja për cilat shenja bëhet fjalë.

Akrepi
Të lindurit në Akrep janë gënjeshtarë të tmerrshmëm dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues dhe me dy fytyra. Asnëjherë nuk mund ti zësh besë një Akrepi, dhe asnjëherë nuk  mund të jesh i sigurtë nëse kanë thënë apo jo të vërtetën.

Binjakët
Edhe pse jo në nivelin e Akrepit për gënjeshtra, kur vjen puna te manipulimi, edhe Binjakët janë profesionistë. Të gjithë e dinë që Binjakët janë gënjështarë kronikë, dhe në shumicën e rasteve gënjejnë edhe kot.

Peshqit
Pak e pabesueshme se si Peshqit, një shenjë aq emotive mund të jetë pjesë e kësaj liste. Ata gjithmonë e marrin atë që kërkojnë dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet. Ata dinë shumë mirë çfarë gënjeshtrash të thonë, dhe si t’i thonë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë