Loading…

Këta janë gjykatësit e Speciales (Foto)

  • 28/03/2017 | 13:57

Këta janë gjykatësit e Speciales (Foto)

Gjykata Speciale me seli në Hagë e cila do të gjykojë pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të cilët pritet të akuzohen së shpejti, ka publikuar fotografitë dhe biografitë e 19 gjykatësve.


Ata janë kryesisht nga vendet europiane, ndërkaq vetëm një prej tyre është nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Më poshtë mund ta shihni një fotografi familjare të tyre bashkë me Kryetaren e Dhomave të Specializuar dhe profilet e secilit gjykatës.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë