Loading…

Këta janë kandidatët e PDK’së për deputet nga Mitrovica

  • 13/01/2021 | 22:12

Këta janë kandidatët e PDK’së për deputet nga Mitrovica

Partia Demokratike e Kosovës – dega Mitrovicë, mbajti mbledhjen e Shtabit Zgjedhor për Zgjedhjet Parlamentare 2021.


Gjatë kësaj mbledhje PDK në Mitrovicë, ka zyrtarizuar kandidatët e sajë për deputet në Zgjedhjet Parlamentare 2021.

Njoftimi i plotë:

artia Demokratike e Kosovës – dega Mitrovicë ka vendosur të zyrtarizoj kandidatët e sajë për deputet në Zgjedhjet Parlamentare 2021.
1. Bedri Hamza
2. Valdete Idrizi
3. Rrustem Musa
4. Vesa Broja
5. Donjet Bislimi
Me mbështetjen unanime të Kryesisë së degës dhe Shtabit Zgjedhor u vendos që zyrtarisht këta të jenë kanidatët për deputet nga Mitrovica.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë