Loading…

Këta të rinj kanë bërë diçka të jashtëzakonshme te ‘Rana e Hedhun’ (Video)

  • 23/07/2017 | 22:50

Këta të rinj kanë bërë diçka të jashtëzakonshme te ‘Rana e Hedhun’ (Video)

Më mirë të dish apo të kesh? Me sa duket, është e vërtetë që më mirë të dish sesa të kesh dhe këta të rinj dinë shumë mirë se si të argëtohen me pak para dhe pa shpenzuar shumë.


Duke përfituar nga karakteristikat e zonës tek Rana e Hedhur, ata kanë arritur të krijojnë një lojë mjaft interesante vetëm me disa kushte rrethanore, pa shpenzuar para të madhe e mundim, por që kanë përfituar argëtim të cilin ndoshta nuk do ta merrnin në asnjë vend tjetër.

Videot e realizuar nga këta të rinj janë për tu pasur zili. Pra, tashmë e dini që shumë pranë jush, pa qenë domosdoshmërisht e nevojshme të shkoni resore luksoze, mund të gjeni vende që ia vlen t’i vizitoni dhe ku kënaqësia që do të merrni nuk do të mungojë. /JOQ

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë