Loading…
Këtë dimër dashuria troket për këto tre shenja horoskopi
  • 03/12/2018 | 19:27

Këtë dimër dashuria troket për këto tre shenja horoskopi

Nëse jeni pjesë e grupit që nuk e keni gjetur akoma shpirtin binjak, ndoshta kjo është stina e duhur për të marrë lajme të reja.


Shenja e horoskopit ka një domethënie të rëndësishme në lidhje me lajmet që do të merrni këto kohë në dashuri, shkruan Living. Më poshtë do të lexoni disa detaje në lidhje me këto shenja.

Peshqit

Personat e lindur në këtë shenjë të horoskopit, përgjithësisht e presim me padurim partnerin, ndërsa në këtë dimër i pret dashuria e madhe. Pas një kohe të gjatë përfundimisht do të gjejnë partnerin dhe do të kënaqen në festime romantike. Momenteve të përbashkëta në krevat dhe shëtitjeve romantike dimërore asgjë nuk do të mund t’u dalë para.

Shigjetari

Këtë shenjë horoskopi që këtë vit do ta surprizojë dashuria e re. Ndërsa vjeshta ishte plot vuajtje dashurore, dimri përfundimisht do të sjellë erëra të freskëta. Nga dashuria e madhe deri te lidhja e përjetshme çdo gjë është e mundshme! Gjithsesi do të keni momente të lumtura dhe përfundimisht do ta kapërceni depresionin vjeshtor.

Demi

Demi vitin e kaluar ishte i përmbajtur, kur është fjala për takimet, dhe se më me dëshirë u është përkushtuar miqve, këtë dimër përfundimisht do t’u zgjohen ndjenjat më të bukura. Kjo shenjë horoskopi pikërisht tani është përgjithësisht i ekuilibruar me qetësinë e vet të brendshme gjë që është predispozitë e përsosur që të dashurohet pas një kohe të gjatë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë