Loading…
Këto 4 shenja tregojnë se më në fund po përjetoni dashurinë e merituar
  • 07/09/2018 | 22:20

Këto 4 shenja tregojnë se më në fund po përjetoni dashurinë e merituar

Janë shumë të rralla rastet kur njerëzit janë të suksesshëm në dashuri që me personin e parë që takojnë në jetë, dhe aq më pak në kohët e sotme.


“Për të gjetur princin duhet të puthësh shumë bretkosa”-thotë një shprehje e cila në fakt nuk e ka edhe aq gabim. Por dashuria e vërtet dallon nga të tjerat dhe janë pikërisht këto katër tipare të cilat edhe pse kalon shumë kohë asnjëherë nuk zhduken.

1 – Partneri ju nxjerr në pah anën tuaj më të mirë, gjithmonë edhe pas shumë vitesh.

2 – Nuk keni as më të voglin dyshim për personin të cilin keni zgjedhur

3 – Ankthi, frika, dhe pasiguritë janë të panjohura për ju

4 – Përveç se ndiheni të dashuruar ndjeni mbi të gjitha që edhe kjo dashuri po ju kthehet pa asnjë dyshim.

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë