Loading…
Këto 4 veti edhe femrën më të bukur e bëjnë – të shëmtuar
  • 11/02/2019 | 09:04

Këto 4 veti edhe femrën më të bukur e bëjnë – të shëmtuar

Thonë se secila femër është e bukur në mënyrën e saj. Edhe është, madje edhe nëse fizikisht nuk është shumë e hijshme, madje edhe jotërheqëse, e shëmtuar, por thjesht rrezaton.

Sapo të flasë, ju duket e bukur.

Janë, ndërkaq, katër veti të cilat edhe bukuroshen më të madhe e shndërrojnë në shëmti.

1. Dëshira tepër e madhe për mahnitje të përhershme – ajo me çdo çmim duhet të jetë në qendër të vëmendjes, e të gjithë ata që gjenden përreth saj t’i mahniten ASAJ. Femrat e tilla janë të zhurmshme dhe të pakëndshme në shoqëri, me dhunë kanë dëshirojnë që të gjithë t’i shikojnë vetëm ato, kështu që u shmangen, pos poltronëve.
2. Pajanecet – mashkulli i dehur – shëmti, por femra e dehur – s’ka gjë më të shmëruar.

3. Thashethemet – vetëm bëjnë thashetheme dhe vetëm thashetheme, për gratë, për burrat, të gjithë janë të këqij, vetëm ajo janë ashtu si duhet.

4. Femrat arrogante – jo me vetëbesim, por vërtet arrogante, të pagdhendura, të pasjellshme, pa aspak takt e ‘shlif’, vulgare./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë