Loading…

Këto dy shenja të horoskopit dashurojnë gjithmonë, mos u largoni nga ato

  • 31/07/2021 | 19:26

Këto dy shenja të horoskopit dashurojnë gjithmonë, mos u largoni nga ato

Nëse kërkoni një lidhje që të zgjasë përgjithmonë, njihuni me shenjat e horoskopit si më poshtë, pasi janë më të përkushtuarat në dashuri.


Për to dashuria është diçka që duhet marrë seriozisht.

Gaforrja 

Gaforret janë njerëz të ndjeshëm, të cilët pëkrushtohen intensivisht duke preferuar marrëdhënie serioze. Duan të lidhen thellë me një person dhe të krijojnë një jetë së bashku me ta. Investojnë në ndjeshmëri, respekt dhe dashuri që lidhjet e tyre të zgjasin dhe vuajnë shumë kur gjërat nuk funksionojnë. Janë romantikë dhe tërhiqen nga krenaria kur është fjala për të treguar dashurinë.

Demi 

Pavarësisht anës së tyre racionale shumë të forta, Demi vlerëson marrëdhëniet që janë të vërteta, kanë intensitet dhe përultësi. Ata duan marrëdhënie autentike në të cilat dashruojnë, dashurohen dhe mund të ndërojnë një raport shoqërie dhe miqësei. Nëse marrëdhënia është vërtet e shëndetshme, pa xhelozi dhe manipulime, ata do të bëjnë çmos që ajo të jetë e përjetshme. Sidoqoftë, nëse ata mendojnë se ky raport bëhet toksik, largohen, pasi vënë lumturinë e tyre në radhë të parë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë